Logo Niepodległa
Logo PANSA
A A A

English version Kontakt
zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera zdjęcie pażp kariera

O Airspace Strategy for Poland POLFRA Film o PAŻP
Film o Podziale Polskiej Przestrzeni Powietrznej
Warsztaty

Drony ASM1
Strona projektu - Rozwój infrastruktury państwowego organu zarządzania ruchem lotniczym

Logo CEF

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej zaprasza do aplikowania wszystkich chętnych studentów do odbycia praktyk w następujących obszarach:

Miejsce praktyk:

Dział Nakładów, Kosztów i VAT

Cel:
1. Archiwizacja dokumentów księgowych,
2. Ksiegowanie/dekretowanie dokumentów w systemie księgowym,
3. Przygotowywanie zestawień,
4. Wsparcie pracy działu

Termin:
lipiec-wrzesień 2019

Wymagania:

Dział Monitoringu i Przeglądów Bezpieczeństwa

Cel:
1. Udział w przeglądach bezpieczeństwa w roli obserwatora,
2. Udział w tworzeniu biuletynu bezpieczeństwa PAŻP,
3. Pomoc w przygotowaniach i realizacji szkoleń SMS,
4. Pomoc w rozliczaniu pracy Local Safety Manager,
5. Wsparcie w pracach administracyjnych działu

Termin:
maj-sierpień 2019

Wymagania:
1. student/studentka kierunku związanego z lotnictwem np. zarządzanie lotnictwem, lotnictwo i kosmonautyka czy transport,
2. podstawowa wiedza z akresu przepisów lotnictwa cywilnego, znajomość zagadnień pracy operacyjnej służb ATC,
3. znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2,
4. obsługa pakietu MS Office, mile widziana znajomość Adobe InDesign

Dział Audytów i Zarządzania Ryzykiem

Cel:
1. Wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
2. Przygotowywanie dokumentów roboczych,
3. Weryfikacją dokumentów pod względem formalnym,
4. Tworzenie zestawień i podsumowań,
5. Pomoc w bieżących zadaniach komórki organizacyjnej,
6. Archiwizowanie akt audytu wewnętrznego

Termin:
lipiec-sierpień 2019

Wymagania:
- student min. III roku studiów, preferowany kierunek: ekonomia, finanse, rachunkowość lub kierunki techniczne,
- znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
- znajomość pakietu MS Office

Kandydatów powinna cechować wysoka kultura osobista i zaangażowanie przejawiające się w dążeniu do rezultatów oraz otwartość na rozwój zawodowy.

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres praktyki@pansa.pl.

Uwaga:
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
PAŻP nie gwarantuje zatrudnienia po zakończeniu praktyk.

W czasie przeglądania strony internetowej pansa.pl przez Użytkowników, automatycznie zbierane są informacje dotyczące korzystania ze strony internetowej przez Użytkowników oraz ich adresy IP w oparciu o analizę logów dostępowych, np. typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, data i czas odwiedzin, liczba połączeń, liczba otwieranych podstron Serwisu, nazwa domeny, przeglądane treści. Dane zbierane automatycznie nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony i przetwarzane będą wyłącznie wewnętrznie w celach analitycznych i statystycznych oraz dla celów administrowania serwerem.