Logo Niepodległa
Logo PANSA
A A A      
 
English version Kontakt    
zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka

Film cybersecurity
Film cybersecurity
Film o PAŻP
Film o Podziale Polskiej Przestrzeni PowietrznejLogo CEF

Najnowsze Informacje

2010.10.20, 07:07

Dzień PAŻP, Dzień Kontrolera

zdj

Kontrolerzy Ruchu Lotniczego,
Koleżanki i Koledzy,

jak co roku, w sposób szczególny przeżywamy ten dzień, który na całym świecie jest Waszym świętem. Po raz kolejny mam okazję składać wszystkim kontrolerom ruchu lotniczego życzenia wszelkiej pomyślności, rozwoju zawodowego z okazji Międzynarodowego Dnia Kontrolera, tym razem obchodzonego również razem z Dniem PAŻP ustanowionym w roku 2009.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy udowodniliście, że jesteście dobrze przygotowani zarówno do codziennej bezpiecznej i efektywnej obsługi ruchu lotniczego, jak też do sprostania nietypowym i nieprzewidywalnym sytuacjom jakimi w ostatnim roku były z pewnością skutki dla działalności PAŻP, jakie wynikały z wybuchu wulkanu Eyjafjallajokull na Islandii oraz Katastrofy Smoleńskiej i pogrzebu Pary Prezydenckiej w Krakowie.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że PAŻP jest sprawnie funkcjonującą instytucją, zdolną do zapewniania służb ATM/CNS i służb wspomagających
w tej części Europy. Coraz lepsze wyniki Waszej pracy, których efektem jest obniżenie opóźnień ACC w sezonie letnim 2010, doskonała współpraca APP, TWR Warszawa i PPL w czasie remontu dróg startowych, niesamowity wynik TWR Łódź w czasie wrześniowych weekendów są zauważane w Europie i znajdą odzwierciedlenie w raportach porównawczych uzasadniając poziom finansowania tych służb.

Z dużym zadowoleniem i oczekiwaniami obserwuję też Waszą codzienną pracę w projektach realizowanych przez PAŻP, poczynając
od standardowych zagadnień zakupowo-inwestycyjnych, a kończąc na kluczowym dla przyszłości Agencji wdrożeniu systemu PEGASUS_21.

Za to wszystko dziękuję bardzo, jednocześnie prosząc o dalszą konstruktywną współpracę oraz zrozumienie wyzwań, przed jakimi stoi Agencja. Pozwoli to na dalszy rozwój naszej firmy poprzez rozwój jej pracowników i doskonalenie organizacji.

Z poważaniem,
Krzysztof Banaszek
Prezes PAŻP
powrót